- Cestovní agentura Pavel Vávra - www.chorvatsko.apartmany.net Vaše levné ubytování v Chorvatsku - 

- ubytování v apartmánech - lokalita Chorvatsko Dalmácie poblíž měst : Vodice Šibenik Primošten Rogoznica Trogir Omiš Brela Makarská -

 

chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku

KOMPLETNÍ NABÍDKA apartmány Chorvatsko INFORMACE Chorvatsko a Slovinsko

ÚVODNÍ STRÁNKA

CENÍK 2023 apartmány Chorvatsko

FOTO a VÝLETY

PŘEHLED WWW

VÝHODNÉ NABÍDKY

POPTÁVKA UBYTOVÁNÍ v CHORVATSKU KONTAKT

 

Chorvatsko apartmány " MIRO " kvalitní ubytování přímo u moře v lokalitě Pisak - riviéra Omiš - Makarská

English Polish German

 

- pohled z domu Miro -

- jižní pohled na dům MIRO a zahradu -

- moře přímo pod domem Miro -

- velká písečná pláž -

- pozvolný vstup do moře na velké pláži -

- velká písečná pláž poblíž centra -

Lokalita : Pisak nedaleko od centra, vzdálenost od Omiše 16 km. Apartmány jsou na klidném místě vzdálené cca 800m od magistrály.

Vzdálenosti : moře 20m, cesta na pláž 20m - privátní opalovací terasy pro dům přímo v zahradě !! privátní lehátka !!

nebo nad mořem pěší cestou 200m na velkou písečnou pláž, centrum 350m, restaurace 400m, obchod 400m

         ( uvedené vzdálenosti jsou orientační a závisí na zvolené cestě, rezervovaném podlaží a zvoleném místě na pláži )

Popis apartmánů : Dům s několika apartmány je postaven v jižním svahu nad mořem, na klidném místě s nádherným výhledem z apartmánů na okolní krajinu a pobřeží. Pronajímáme zde AP4+1 a AP4+1 ve třetím podlaží, S2, AP2+1, AP4+1 v druhém podlaží, AP4+1, AP4+1 v prvém domu.

VŠECHNY APARTMÁNY jsou převážně NOVĚ zařízeny kvalitním nábytkem jsou KLIMATIZOVÁNY, mají TV a sat. a připojení k wifi internetu

U domu je venkovní zděný gril se zastřešeným posezením, který je možné používat po dohodě s majitelem nebo správcem domu.

V kuchyních je jídelní stůl, židle, lednice s mrazákem, sporák, nádobí, příbory ........

Parkování Na soukromém parkovišti nebo v garážích přímo u apartmánů. Ke každému apartmánu náleží jedno parkovací místo !!

Přístup od domu na pláž :  Po soukromých schodech přímo na pláž, Nepřecházíte žádnou komunikaci !!

 - foto zahrady, teras pod domem na opalování a vstup do moře pod domem je nafocen - zde klikni pro otevření -

Pláž : Skalnatá s přístupem do moře po schodech ve vzdálenosti cca 20m od domu, pozemek je řešen terasovitě s dostatkem prostoru pro opalování, nad mořem je několik  teras s posezením a lehátky jen pro tento dům ! Naleznete zde přírodní stín od vzrostlých stromů, ale také nádherně slunné terasy přímo nad mořskou hladinou. Schody a vstup do moře je osvětlen pro možnost nočního koupání. NA TERASÁCH JSOU LEHÁTKA jen pro hosty domu Miro !! Je možné se pěšky dostat po cestě podél moře na velkou písčitou pláž ve vzdálenosti cca 200m od domu.

 - pláž ve vzdálenosti cca 200m od domu je nafocena - zde klikni pro otevření -

Plovoucí AQUAPARK  - zábava pro vaše děti !! - nově otevřeno na Makarské   >> informace zde <<

  

Jednotlivé apartmány : 

AP4+1  JV  -  III. podlaží - 2x ložnice, 1x kuchyň, jídelna s obývacím pokojem, 1x koupelna s WC, 1x balkon

- jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem a jedním rozkládacím lůžkem, druhá samostatná ložnice s dvojlůžkem, obývací pokoj se sedací soupravou volně spojený s vybavenou kuchyní, jídelní stůl a židle, koupelna a WC, jižní prostorný balkon s posezením a nádherným výhledem na moře, Makarskou, pohoří Biokovo a okolní ostrovy. MYČKA na nádobí , KLIMATIZACE , TV, satelit.

AP4+1   JZ  - III. podlaží - 2x ložnice, 1x kuchyň, jídelna s obývacím pokojem, 1x koupelna s WC, 1x balkon

  - jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem a jedním rozkládacím lůžkem, druhá samostatná ložnice s dvojlůžkem, obývací pokoj se sedací soupravou volně spojený s vybavenou kuchyní, jídelní stůl a židle, koupelna a WC, jižní prostorný balkon s posezením a nádherným výhledem na moře, Makarskou, pohoří Biokovo a okolní ostrovy. MYČKA na nádobí, KLIMATIZACE , TV, satelit

  

S2  -  II. podlaží - 1x obývací ložnice s kuchyní, 1x koupelna s WC, 1x balkon

- jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem volně spojená s vybavenou kuchyní, jídelní stůl a židle, koupelna a WC, jižní balkon s posezením a nádherným výhledem na moře, Makarskou, pohoří Biokovo a okolní ostrovy. KLIMATIZACE , TV, satelit

AP2+1   JV  - II. podlaží - 1x ložnice, 1x obývací kuchyň, 1x koupena s WC, 1x balkon

- jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem, vybavená kuchyň s možností přistýlky na sedačce ( vhodné pro děti ), jídelní stůl a židle, koupelna a WC, velký jižní balkon s posezením a nádherným výhledem na moře, Makarskou, pohoří Biokovo a okolní ostrovy. KLIMATIZACE , TV, satelit

AP4+1  JZ  - II. podlaží - 2x ložnice, 1x kuchyň s jídelnou, 1x koupelna s WC, 2x balkon  

- jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem a jedním rozkládacím lůžkem, druhá samostatná ložnice s dvojlůžkem, vybavenou kuchyní, jídelní stůl a židle, koupelna a WC, jižní balkon a jiho-západní balkon s posezením a pohledem na Makarskou, pohoří Biokovo a okolní ostrovy. KLIMATIZACE , TV, satelit

  

AP4+1  JV  -  I. podlaží - 2x ložnice, 1x kuchyň s jídelnou, 1x koupelna s WC, 1x terasa  

- jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem a jedním rozkládacím lůžkem, druhá samostatná ložnice s dvojlůžkem, vybavenou kuchyní, jídelní stůl a židle, koupelna a WC, jižní prostorná terasa s posezením a nádherným výhledem na moře, Makarskou, pohoří Biokovo a okolní ostrovy. KLIMATIZACE , TV, satelit

AP4+1  JZ  -  I. podlaží - 2x ložnice, 1x kuchyň s jídelnou, 1x koupelna s WC, 1x terasa  

- jedna samostatná ložnice s dvojlůžkem a jedním rozkládacím lůžkem, druhá samostatná ložnice s dvojlůžkem, vybavenou kuchyní, jídelní stůl a židle, koupelna a WC, jižní prostorná terasa s posezením a nádherným výhledem na moře, Makarskou, pohoří Biokovo a okolní ostrovy. KLIMATIZACE , TV, satelit

 

    

V apartmánech je možnost se zdarma připojit na WIFI internet ( síla signálu a rychlost je ovlivněna umístěním vysílače a počtem připojených hostů ! )   

( označení " AP " znamená apartmán, " S " studio a číslo, které následuje je počet lůžek + možné přistýlky ) 

CENÍK APARTMÁNŮ je  >>ZDE<<

    

Naše doplňující informace :

Majitelé hovoří Chorvatsky, Anglicky, domluvíte se i Česky. 

Pobyt je možné kombinovat se sousedními domy z naší nabídky : ILJA

   

   

Následující fotografie zobrazují apartmány, jejich interiér a pláže poblíž domu.

( vybavení může být odlišné od vyobrazených fotografií )

 

foto z apartmánu Miro AP4+1  III.p. ( jiho-východní apartmán ) v lokalitě Pisak riviéra Omiš

      ložnice v AP4+1  III.p.                                                                druhá ložnice v AP4+1  III.p.                                                obývací pokoj v AP4+1  III.p.

pohled z obývacího pokoje v AP4+1 III.p.                                 pohled z balkonu v AP4+1  III.p.                                 TV v obývacím pokoji AP4+1 III.p.       

     jídelna v AP4+1  III.p.                                                              kuchyň v AP4+1  III.p.                                                        koupelna s WC v AP4+1  III.p.

prostorný rohový balkon v AP4+1  III.p.                             balkony jsou nově zastíněné lamelovou střechou

Nově je zde prosklené zábradlí

 

 

foto z apartmánu Miro AP4+1  III.p. ( jiho-západní apartmán ) v lokalitě Pisak riviéra Omiš

      ložnice v AP4+1  III.p.                                                          druhá ložnice v AP4+1  III.p.                                            obývací pokoj v AP4+1  III.p.

pohled z obývacího pokoje v AP4+1 III.p.                                   TV v obývacím pokoji AP4+1 III.p.                                             jídelna v AP4+1  III.p.                     

 kuchyň v AP4+1  III.p.                                                        koupelna s WC v AP4+1  III.p.                                    prostorný rohový balkon v AP4+1  III.p.

 prostorný rohový balkon v AP4+1  III.p.                                                  pohled z balkonu                                    nově jsou balkony zastíněné lamelovou střechou

nově je zde prosklené zábradlí

pohled z balkonu v AP4+1  III.p.

 

foto z apartmánu Miro AP4+1  II.p. ( jiho-západní apartmán ) v lokalitě Pisak riviéra Omiš

ložnice  v AP4+1  II.p                                                                      pohled z ložnic                                                    druhá ložnice v AP4+1 II.p.

kuchyň v AP4+1  II.p                                                                 přistýlka v AP4+1 II.p.                                                     koupelna v AP4+1 II.p.

          jídelna v AP4+1 II.p. obývací kuchyni                    jižní pohled z jižní balkonu v AP4+1  II.p.                   jižní pohled ze západního balkonu v AP4+1  II.p.

jiho/západní balkon v AP4+1  II.p.

foto ze studia Miro S2  II.p.  v lokalitě Pisak riviéra Omiš

dvojlůžko v S2  II.p.                                                                     jídelna v S2  II.p.                                                                         kuchyň v S2  II.p.

                     koupelna s WC v S2  II.p.                                                    balkon v S2 II.p.                                                   posezení je možné i pro 3 osoby v S2  II.p.

 

foto z apartmánu Miro AP2+1  II.p. ( jiho-východní apartmán ) v lokalitě Pisak riviéra Omiš

ložnice v AP2+1  II.p.                                                  obývací kuchyň v AP2+1  II.p.                                                    jídelna v AP2+1   II.p.

sedačka v obývací kuchyni AP2+1  II.p.                                      kuchyň v AP2+1  II.p.                                                 koupelna s WC v AP2+1  II.p.                     

různé pohledy na prostorný rohový balkon v AP2+1  II.p.

 

foto z apartmánu Miro AP4+1  I.p. ( jiho-východní apartmán ) v lokalitě Pisak riviéra Omiš

      ložnice v AP4+1  I.p.                                                         pohled z ložnice v AP4+1  I.p.                                                 druhá ložnice v AP4+1  I.p.

přistýlka v druhé ložnici AP4+1  I.p.                                                  kuchyň v AP4+1  I.p.                                                              jídelna v AP4+1  I.p.      

               koupelna s WC v AP4+1 I.p.                                         pohled obývacího pokoje , kuchyně v AP4+1 I.p

prostorná rohová terasa v AP4+1 I.p.                                              pohled z terasy AP4+1 I.p.                                               pohled z terasy AP4+1 I.p.

 

foto z apartmánu Miro AP4+1  I.p. ( jiho-západní apartmán ) v lokalitě Pisak riviéra Omiš

ložnice v AP4+1  I.p                                                           pohled z ložnice                                                                        druhá ložnice v AP4+1 I.p.

pohled z ložnice v AP4+1  I.p.                                      kuchyň s jídelnou v AP4+1  I.p                                       kuchyň s jídelnou v AP4+1  I.p  I.p.

koupelna s WC v AP4+1  I.p.                                               velká terasa v AP4+1  I.p                                                   jiho/západní pohled z AP4+1  I.p.

jižní pohled z AP4+1  I.p

 

foto domu Miro v lokalitě Pisak riviéra Omiš

 

                                                   poloha domu Miro                                                                                                      rozložení apartmánů Miro     

  Velká písečná pláž a poloha domu MIRO v lokalitě Pisak ...vyznačená cesta na velkou pláž

společné posezení u grilu                                                                         velký zděný gril                                                                    dolní parkovací plocha             

jsou zde dvě garážová stání                                                         horní parkovací plocha                                                           horní parkovací plocha

 

foto pláží a teras na opalování pro dům Miro v lokalitě Pisak riviéra Omiš

dolní opalovací terasa pohled na východní stranu                       průzračné moře pod domem                                       dolní opalovací terasa západní pohled            

přístup na dolní terasu                                         podél moře je vše upraveno na opalování                                                        přístup do moře      

                                           další terasa na opalování , která je částečně zastíněna                                                      další menší terasa s lehátky pod prostornou borovicí

pod borovicemi je několik velkých teras s lehátky a přírodním stínem ( vše je jen pro hosty domu Miro ! )

 

velká pláž poblíž domu Miro v lokalitě Pisak riviéra Omiš ( cca 200m metrů od apartmánů )

pohled na část velké pláže, která je cca 200 metrů od domu Miro

pohled na část velké pláže, která je cca 200 metrů od domu Miro

pohled na část velké pláže, která je cca 200 metrů od domu Miro

pohled na další pláže poblíž centra, kde je několik restaurací kaváren

pohled na další pláže poblíž centra, kde je několik restaurací kaváren

pozvolný přístup do moře je z velké pláže i dalších menších poblíž centra

 

 

Velká pláž v Pisaku

Centrum vesničky Pisak

NAVRCHOLU.cz

 

cara hnědá ubytování chorvatsko dovolená apartmány šibenik primošten brela baška makarská omiš mimice staniči nemira

 

Telefon rezervace a info :   +420 776 655 470  -  od 8.00-18.00 hod  - Pondělí - Neděle

Telefon rezervace a info :   +420 776 655 472  -  od 8.00-18.00 hod  - Pondělí - Pátek

E-mail :  apartmany.vavra@seznam.cz

Kontaktní formulář - >>ZDE<<

                                              

 

 

- poslední úprava této stránky proběhla: 19. září 2022                                                                        

-  Na našich e-mailových  schránkách je nastavena automatická odpověď o doručení Vašeho e- mailu, která vás informuje o zařazení Vaší poptávky do našeho mail- serveru.  V případě, že neobdržíte obratem tuto zprávu prosíme  o opětovné zaslání  Vaší poptávky.      

Na všechny došlé e-maily odpovídáme v průběhu celého dne !!

Naše další servery  - 

www.apartmany.net

www.chorvatsko.apartmany.net

www.dovolena-apartmany-chorvatsko.cz

www.ubytovani-apartmany-chorvatsko.cz

     

Vaše dovolená v Chorvatsku 2023 - levné ubytování v Chorvatsku 2023 oblast Dalmácie

   

     Your holiday in Croatia 2023  English   Polish   German  Croatia for Your holiday 2023

 Na serveru   www.dovolena-apartmany-chorvatsko.cz   Vám nabízíme levné ubytování přímo od  Chorvatských majitelů v zařízených apartmánech na jaderském pobřeží poblíž lokalit  Šibenik, Primošten,  Rogoznice,  Trogir,  Split,  Omiš, Baška Voda,  Brela,  Makarská. V nabídce naleznete následující místa k Vaší  dovolené  :  Grebaštice, Stupin Čelina,  Vinišče,  Podstrana,  Omiš, Nemira, Staniči,  Vela Luka, Čelina Zavode, Ruskamen,  Lokva Rogoznice, Ivašnjak, Mimice, Marušiči, Pisak, Drašnice. Možnosti výletů, koupání na krásných místech podél  pobřeží  Dalmácie nebo přilehlých ostrovech  Brač, Šolta,  Hvar,  Korčula,  Látovo,  Drvenik,  Zlarin, Prvič a mnoho dalších.  Na  vlastním motorovém člunu se můžete dostat do nejkrásnějších zátok  jaderského pobřeží a většinu ostrovů. Volný čas můžete vyplnit aktivně například: rafting na řece Cetině, potápění, windsurfing, vodní lyžování, parasailing, jízdana vodním skútru, tenis, cvičení, návštěva tobogánu.....